×

Doliną Małej Panwi z kijkami i kajakiem

25 czerwca 2017r. grupa Nordic Walking Strzelce Opolskie organizuje wydarzenie "Doliną Małej Panwi z kijkami i kajakiem". Odbywa się ono w ramach 2 Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking. W programie przewidziano dwa etapy: około 10 kilometrowy marsz z Kolonowskiego do Zawadzkiego oraz spływ po Małej Panwi w odwrotnym kierunku, z przerywnikami w postaci degustacji regionalnych potraw, prezentacji ciekawych miejsc na trasie. Będzie rozgrzewka i instruktaż prowadzony przez Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking oraz inne atrakcje. Na zakończenie rozdanie upominków i wspólny posiłek.

Od kilku lat staramy się popularyzować zdrowy styl życia, integrować ludzi aktywnych ruchowo i promować ciekawe zakątki powiatu strzeleckiego. Teraz będziemy pokazywać poszczególne gminy naszego powiatu kijkarzom z całej Polski. Jesienią mamy w planie "Annogórski rajd Nordic Walking".

Szczegóły i program imprezy czerwcowej można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/129439657594378/?fref=ts oraz na stronie: nordicwalkingstrzelceopolskie.pl

×

Wyszukaj w serwisie