Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

Konkurs "Segreguj.pl"

24 czerwca w Galerii „Odrzańskie Ogrody” odbył się ekologiczny event „EKO-OGRODY”. Współorganizatorami imprezy był Związek Międzygminny „Czysty Region” oraz firma Enviropol PL z Gliwic. Podczas wydarzenia rozstrzygnięto IV edycję konkursu  „segreguj.pl”, organizowanego przez Związek Międzygminny „Czysty Region” w placówkach oświatowych. Łącznie przedszkola i szkoły zebrały rekordową ilość odpadów: 149,4 ton makulatury, 4,4 ton puszek aluminiowych i 6,4 ton baterii. W tegorocznej edycji przyznano 43 nagrody.

I miejsce w kategorii "szkoła" otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Małe-Spórok. Wartość nagrody ufundowanej przez „Czysty Region” to 1000 zł.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i wzięli udział w konkursie. V edycja konkursu rozpocznie się już we wrześniu, do której zapraszamy wszystkich mieszkańców Państwa gminy.

Z wyrazami szacunku,
Anna Piróg
Związek Międzygminny "Czysty Region"
JPEGIMG_4677-800x533.jpeg
JPEGfinal2.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie