×

Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020

Stan epidemiczny w kraju spowodowany wirusem COVID-19 powoduje, że obecnie każdy nasz krok czy działanie skoncentrowane jest na dbałości o zdrowie nasze i naszych dzieci. W tej trudnej sytuacji jakiej się teraz znaleźliśmy, kiedy sytuacja w kraju i na świecie rozwija się dynamicznie i trudno pokusić się o wskazanie momentu powrotu do „normalności”, trzeba również próbować zatroszczyć się o jak najlepsze możliwość edukacji naszych dzieci. W związku z tym Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego zadbał o możliwości edukacji dzieci w wieku przedszkolnym poprzez umożliwienie im dostęp do zasobów edukacyjnych online, tak aby każdy mógł realizować zajęcia w swoim domu, przekazuje Państwu pakiet do zdalnej nauki języka angielskiego dla Waszych dzieci.

Ten unikatowy i nowoczesny program edukacyjny stwarza wyjątkową szansę na rozwój dzieci, poprzez naturalne przyswajanie drugiego języka i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w grupie. Pakiet ten jest obecnie jednym z wielu elementów składających się na projekt realizowany przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu „Dwujęzyczna Opolszczyzna” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, do którego mam nadzieję Wasze dzieci będą mogły za chwilę dołączyć, jeżeli forma ta zostanie uruchomiona i zatwierdzona przez upoważnione do tego instytucje UE.

Ten przekazany pakiet jest wynikiem starań i działań władz naszego województwa, działaniem tu i teraz. Proszę Państwa o przyjęcie tego pakietu jako symbolicznego wkładu Marszałka Województwa Opolskiego w Państwa wysiłek w budowaniu przyszłości Waszych dzieci, które są naszą wspólną przyszłością. Akcja trwa od 23.04.2020 do 31.07.2020 i zapraszam do odwiedzenia strony internetowej: https://opolskie.dwujezycznedzieci.pl/ w celu otrzymania darmowego pakietu do nauki języka angielskiego podając hasło: DwujęzycznaOpolszczyzna2020

×

Wyszukaj w serwisie