×

KPP Strzelce Opolskie zaprasza na spotkanie!

Chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego zawodu, przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich na spotkanie. W każdy wtorek począwszy od dnia 25 sierpnia 2020r. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziemy do państwa dyspozycji. Dowiedz się jak zostać jednym z nas. Serdecznie zapraszamy.

Podczas spotkania opowiemy o służbie w policji, przekażemy informacje o rekrutacji, odpowiemy na nurtujące państwa pytania. Będą mieli państwo możliwość obejrzenia filmu promującego zawód policjanta.

Osoby zainteresowane spotkaniem promującym zawód policjanta zapraszamy na pierwsze spotkanie 25 sierpnia 2020r w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich w godzinach od 10:00 do 14:00. Kolejne spotkania będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach 10:00-14:00.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii, kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce winni stosować maseczki ochronne.

×

Wyszukaj w serwisie