Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

Webinarium Plan dla Pracy i Rozwoju

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w webinarze pt. „Plan dla Pracy i Rozwoju”.
Wydarzenie to ma na celu wskazanie narzędzi i możliwości rozwoju firma w czasie pandemii.

Odbędzie się ono w najbliższy piątek tj. 18 grudnia o godz. 12:30.

Gośćmi webinaru będą eksperci z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie jest podzielone na trzy bloki odpowiadające „Planowi dla Pracy i Rozwoju”, który został przygotowany przez w/w resort. To osłona przedsiębiorców i pracowników w dobie pandemii oraz przygotowanie gospodarki do powrotu na ścieżkę rozwoju.

Bezpośrednia pomoc – pakiet wsparcia dla firm i pracowników dotkniętych skutkami COVID-19. Zostaną w nim wskazane działania antykryzysowe dla przedsiębiorstw, które znalazły się w trudnym położeniu w wyniku drugiej fali epidemii.

Nowy kierunek – w tej części wydarzenia eksperci skupią się na możliwościach kompleksowego wsparcia dla wszystkich, którzy chcą założyć własny biznes lub dostosować dotychczasowy do nowych potrzeb rynku.

Impuls Rozwojowy – podczas ostatniego bloku zostanie wskazany szereg kompleksowych rozwiązań dla tych, którzy mają w planach inwestycje i modernizację swojej firmy w celu zwiększenia jej konkurencyjności; to eliminacja zbędnej biurokracji, cyfryzacja otoczenia biznesowego, proprzedsiębiorcze regulacje prawne.

Webinarium poprowadzi Anna Grabowska – prawniczka, mediatorka i dziennikarka, specjalizujące się w tematyce społeczno-gospodarczej.

Więcej informacji o „Planie dla Pracy i Rozwoju” znajdą Państwo na stronie: www.liczasiekonkrety.gov.pl

Program spotkania oraz link do rejestracji zamieszczono na stronie internetowej:

https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1069

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze.

×

Wyszukaj w serwisie