×

Bezpłatne webinarium!

PLANUJESZ URUCHOMIENIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? POSZUKUJESZ ŚRODKÓW FINANSOWYCH BY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NA WŁASNY RACHUNEK ? NIE WIESZ JAKIE WARUNKI SPEŁNIĆ BY OTRZYMAĆ WSPARCIE?
Weź udział w webinarium pn. „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej” 3 lutego 2021 r.(środa) godz. 10.00!

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje odnośnie aktualnych możliwości uzyskania dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nysie.

Spotkanie obędzie się online 3 lutego 2021 r. (środa) o 10:00. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 2 lutego do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Link do ogłoszenia o spotkaniu.

Dla kogo? Zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego zamierzające założyć działalność gospodarczą w wieku od 30 roku życia, pozostające bez pracy (bezrobotne, poszukujące pracy, bierne zawodowo) oraz osoby pracujące (zatrudnione na umowach cywilnoprawnych, na umowach krótkoterminowych, których miesięczne zarobki nie przekraczają płacy minimalnej).

Program spotkania
10.00 – Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne
10.10 – Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim
10.20 – Działanie 7.3 Zakładanie działalności gospodarczej RPO WO 2014-2020
11.00 – Pytania i odpowiedzi, zakończenie spotkania.

Organizator spotkania: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie ul. Słowiańska 19 48-300 Nysa lpi.nysa@opolskie.pl

×

Wyszukaj w serwisie