Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu?

Zapraszamy do  udziału w Webinarium organizowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu S. A. na temat: "Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu?"

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szósty webinar z cyklu odbędzie się 18 marca 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

  1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania
  2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
    - pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;·pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
    - leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;·leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;·
    - programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
  3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi

Link do Rejestracji : https://www.interankiety.pl/f/4vLYJ8Ww

×

Wyszukaj w serwisie